صفحه بعد گسترش و اشاعه فساد و فحشا در جهان صفحه قبل

گسترش و اشاعه فساد و فحشا در جهان

سازمان‌های صهیونیستی در کنار تقویت خود باید طرف مقابل را نیز تضعیف کنند که یکی از مسیرهای حصول این مهم را با توسعه فرهنگ ابتذال و شهوت‌پرستی از طریق راه‌اندازی مراکز قمار، فساد و فحشا، تولید و توزیع‌ فیلم‌ها و تصاویر مستهجن و حمایت همه‌جانبه از هم‌جنس‌بازان و ایجاد و یا هدایت باندهای بین‌المللی توزیع مواد مخدر پیگیری می‌کنند.

پس از فروپاشی شوروی، بزرگ‌ترین باندهای بین‌المللی انتقال زنان و دختران فاسد از این مناطق (روسیه، اوکراین، مالدیو، بلاروس و کشورهای آسیای میانه و قفقاز) به دیگر کشورها موسوم به «تاجران برده سفید» در اختیار و یا تحت نفوذ یهودیان این کشورها قرار دارد. لازم به ذکر است اسامی تعدادی از این یهودیان و باندهای آنان و همچنین روش‌های جذب و به‌کارگیری و درآمدهای میلیارد دلاری آن‌ها از این زنان موجود است. به‌عنوان نمونه یکی از این باندها که در روسیه و اسرائیل فعالیت می‌کند سالانه ۱۳ میلیارد دلار درآمد دارد که رقمی بسیار بالاتر از درآمد ناخالص ملی در بسیاری از کشورهای جهان است.

فعالیت کمپانی‌های فیلم‌سازی «هالیوود» و «دیزنی» در تولید فیلم‌های مبتذل و اشاعه فرهنگ برهنگی بر کسی پوشیده نیست و طبعا این‌که سهامداران اصلی این کمپانی‌ها، یهودیان آمریکایی هستند و مهم‌تر آن‌که نظریات جامعه‌شناسی و روانشناسی «فروید» یهودی ـ که معتقد بود نیروی جنسی نشانه شخصیت انسان است و آدمی را در این تمایل آزاد باید گذاشت ـ بیش از هفتاد سال است که دستمایه اصلی فعالیت طرفداران بی‌بندوباری جنسی در جهان شده است، حتی در مباحث جدید در قرن بیست و یکم، صهیونیست‌ها و رژیم اسرائیل در پی آن هستند تا به گمان خود از این مسیر مقاومت اسلامی را نیز مهار کنند. لذا در این خصوص «میشل هوئلبک» نویسنده یهودی فرانسوی که دین اسلام را احمقانه و خطرناک توصیف نموده، پس از حوادث ۱۱ سپتامبر و حمله آمریکا به افغانستان می‌گوید:

«تندروی دینی را نمی‌توان با حملات نظامی متوقف نمود بنابراین بهتر است مسلمانان را فاسد کنیم و به جای بمب، بر سر آن‌ها دامن‌های کوتاه و گوشواره فروبریزیم».

صفحه بعد فهرست صفحه قبل